Nasza firma

Nasza firma powstała z myślą o osobach oryginalnych, szukających nie tuzinkowych sposobów na wyrażenie swojej osobowości poprzez ubiór. Specjalizujemy  się w tworzeniu nadruków na wszelkiego rodzaju tkaninach,  głównie koszulkach.  Dzięki skorzystaniu z naszych usług możesz otrzymać dowolny nadruk(zdjęcie, grafikę, napis) na wybranym przez siebie materiale.

Specjalizujemy się w  produkcji i sprzedaży odzieży reklamowej jak również odzieży tematycznej. Naszą specjalnością jest bezpośredni nadruk na wyrobie, wykonywany najnowocześniejszymi technikami. Ważne jest dla nas, aby odzież na której wykonywane są nadruki cechowała wysoka jakość oraz oryginalność, a więc  jestem w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wybrednego klienta. Od początku działalności nastawiamy się  na bardzo ekskluzywny wygląd naszych wyrobów, a jednocześnie na możliwość wykonywania niewielkich serii nadruków po bardzo niskich cenach

REALIZUJEMY ZAMÓWIENIA JUZ OD JEDNEJ SZTUKI!

Dzięki temu że staramy się być 24h na dobę w kontakcie z klientem, pomagamy zarówno w zaprojektowaniu koszulki, obróbce graficznej jak i inspiracji do stworzenia niepowtarzalnej koszulki.

Korzystając z naszych usług możesz:

  • stworzyć koszulkę według swojego projektu
  • wskazać czas i miejsce dostawy( robiąc komuś niespodziankę)
  • wzbogacić event firmowy  możliwością wykonania nadruków na miejscu imprezy
  • zrealizować swoje zamówienie w 24 h
  • otrzymać koszulkę w bardzo atrakcyjnej cenie dzięki naszym promocjom
Promocje

Newslleter

Zapisz sie do newslettera, a oprócz informacji o najnowszych promocjach i nowościach otrzymasz bon na zakupy:

Polecaj nas

Zaloguj się i poleć nas swoim znajomym. Za każdą osobę, która zarejestruje się i dokona zakupu, otrzymasz bon na zakupy!

Znajdziesz nas również na