Załóż darmowy sklep

Masz pomysł na kolekcję odzież z włanymi wzorami graficznymi? Chcialbyś szybko i łatwo rozpocząć i jednocześnie zarabiać na jej przedaży? Dzięki naszemu serwisowi możesz zacząć już teraz!

Załóż konto w naszym serwisie, przygotuj logo i napisz krótko co będzie można kupić w Twoim sklepie. Twój sklep może wyglądać tak jak tego oczekujesz, dzięki możliwości wgrania własnego baneru i tła.
 
Dodawaj do swojego sklepu niepowtarzalne koszulki z własnymi wzorami czy pomysłowymi tekstami. Im więcej dobrych wzorów tym lepiej. Pamiętaj że ogranicza Cię jedynie własna inwencja twórcza!
 
Aby Twój sklep przynosił Ci korzyści, ustaw marżę dla każdego produktu w swoim sklepie. Pamiętaj – my zapewniamy wysokiej jakości druk na koszulkach, a Ty pomysłowe wzornictwo w adekwatnych cenach.
 
Kiedy Twój sklep już funkcjonuje, każdy kto zakupi koszulkę z Twoim wzorem, zasili Twoje konto o wybrana przez Ciebie marżę. Nic więcej nie musisz robić, my zajmujemy się drukiem i dostarczaniem produktu do Twojego klienta.
 
Im więcej osób odwiedza Twój sklep i kupuje Twoje koszulki, tym większe są Twoje zyski. Pamiętaj więc o promowaniu swojego sklepu. Możesz np. umieścić go na swojej stronie internetowej lub promować za pomocą serwisów społecznościowych.
 
Promocje

Newslleter

Zapisz sie do newslettera, a oprócz informacji o najnowszych promocjach i nowościach otrzymasz bon na zakupy:

Polecaj nas

Zaloguj się i poleć nas swoim znajomym. Za każdą osobę, która zarejestruje się i dokona zakupu, otrzymasz bon na zakupy!

Znajdziesz nas również na